Aktuality obchodu

Naposledy přidané

Prodloužení záruky až 3 roky na produkty značky Bosch

Rádi bychom vám oznámili, že záruka na vybrané řady nářadí a akumulátorů Bosch byla prodloužena až na 3 roky! Neváhejte a informujte se více. Nářadí Bosch je opravdu vysoce kvalitní a nyní navíc s prodlouženou zárukou. Týká se to zelené řady hobby nářadí Bosch, modré řady Bosch Professional a akumulátorů.
celý článek >>

Bezpečnostní svolávací akce na velké úhlové brusky GWS a PWS

Dostali jsme od výrobce BOSCH bezpečnostní upozornění na možnou vadnou součástku v některých typech úhlových brusek.
celý článek >>

Sněhová kalamita je tu - sněhové frézy v akci s dopravou zdarma

Milovníci pravé zimy se konečně dočkali! Přišla k nám pravá mrazivá zima, neváhejte a buďte na vše připraveni. Vybrali jsme pro vás produkty, které jsou nyní v akci a dopravou zdarma. Nezbytné pro odklízení sněhu z chodníků, nájezdů či zahrad jsou sněhové frézy.
celý článek >>

JAK ZÍSKAT JEDEN ZE 400 KÁVOVARŮ TASSIMO?

Nenechte si ujít další naši speciální akci! Co nejrychleji si v době trvání akce - do 31. 12. 2016 nakombinujte a jednorázově zakupte svůj vlastní set profesionálního akumulátorového nářadí Bosch (modrá modelová řada) v hodnotě nad 12.000 Kč bez DPH.
celý článek >>

NEPŘEHLÉDNĚTE - nová soutěž se Soudalem !

Připravili jsme pro Vás novou soutěž! Každý týden vyhraje jeden z Vás poukaz na víkendový pobyt na horách v hodnotě 4 000 Kč. Hlavní výhrou je nezapomenutelný víkend ve Vídni v předvánoční době za 20 000 Kč. Místo Vídně do Alp, Benátek nebo raději televizi či notebook? Hlavní výhru můžeme vyměnit za jiný zážitek, záleží jen na Vás.
celý článek >>

POZOR: Zdarma poukázky až za 40 tis. !

Připravili jsme pro naše zákazníky akci, díky které můžete jedině získat! Neváhejte a následujte naši exkluzivní nabídku. Při zakoupení výrobků z tohoto akčního letáku obdržíte dárkové šeky Cadhoc v hodnotě uvedené u výrobku z akčního letáku.
celý článek >>

Speciální sady brusek FLEX na sádrokarton !

Zařizujete si právě nový domov, kde vás čeká ještě spousta práce? Nebo máte firmu, která se zabývá zednickými pracemi? Pokud ano, mohla by vás zajímat naše zajímavá nabídka brusek FLEX.
celý článek >>

Novinka: Surfy a boardy Sevylor nyní se slevou 10% !

Milujete léto, vodu a nekonečno možností aktivit? Nenechte si ujít novinky z naší nabídky! Právě teď jsme pro vás zařadili nové surfy a boardy od značky Sevylor. Stand up paddle board (SUP) vám nabízí skvělé řešení pro aktivity u moře či letní zábavu na vodě.
celý článek >>

Právě jsme naskladnili nové klimatizace DOMO !

Rádi bychom Vás informovali o tom, že jsme právě naskladnili nové klimatizace od značky DOMO. Jedná se o dva modely, které jsou výkonné a nejsou náročné z hlediska spotřeby elektrické energie. Poslední závoz klimatizací očekáváme začátkem července, pro zbytek sezóny však zcela vyprodáno! Proto neztrácejte čas a užijte si léto v chládku.
celý článek >>

Nové klimatizace naskladněny !

I letos výrobci hlásí vysoký zájem o klimatizace a situace bude stejná, jako to bylo minulý rok... Spousta klimatizací z příštího závozu je již rezervovaná, a proto byste neměli váhat s objednáním! Prohlédněte si naši nabídku, do které jsme pro Vás zařadili různé klimatizace od známých výrobců.
celý článek >>
Nákupní Košík 0 ks za 0 Kč