Aktuality obchodu

Naposledy přidané

Nové vysokotlaké čističe Bosch Aquatak

Do naší nabídky jsme zařadili nové vysokotlaké čističe Bosch Aquatak, které vám zaručí čístotu bez námahy. Pokud si potřebujete doma umýt auto, jde to rychle, bez námahy a spolehlivě.! Doma a na zahradě čisté prostředí už nemusí být pouhým snem.
celý článek >>

NOVINKA - aku šroubováky Bosch GSR 12V-15 FC

Do naší nabídky jsme zařadili nové aku šroubováky Bosch GSR 12V-15 FC Šroubováky mají výjimečně krátká těla a jsou ideální pro vrtání, upevňování a šroubování ve stísněných prostorech. Integrovaný magnetický držák bitů umožňuje upnutí držáků bitů úhlového a excentrického adaptéru.
celý článek >>

Prodloužení záruky až 3 roky na produkty značky Bosch

Rádi bychom vám oznámili, že záruka na vybrané řady nářadí a akumulátorů Bosch byla prodloužena až na 3 roky! Neváhejte a informujte se více. Nářadí Bosch je opravdu vysoce kvalitní a nyní navíc s prodlouženou zárukou. Týká se to zelené řady hobby nářadí Bosch, modré řady Bosch Professional a akumulátorů.
celý článek >>

Bezpečnostní svolávací akce na velké úhlové brusky GWS a PWS

Dostali jsme od výrobce BOSCH bezpečnostní upozornění na možnou vadnou součástku v některých typech úhlových brusek.
celý článek >>

Sněhová kalamita je tu - sněhové frézy v akci s dopravou zdarma

Milovníci pravé zimy se konečně dočkali! Přišla k nám pravá mrazivá zima, neváhejte a buďte na vše připraveni. Vybrali jsme pro vás produkty, které jsou nyní v akci a dopravou zdarma. Nezbytné pro odklízení sněhu z chodníků, nájezdů či zahrad jsou sněhové frézy.
celý článek >>

JAK ZÍSKAT JEDEN ZE 400 KÁVOVARŮ TASSIMO?

Nenechte si ujít další naši speciální akci! Co nejrychleji si v době trvání akce - do 31. 12. 2016 nakombinujte a jednorázově zakupte svůj vlastní set profesionálního akumulátorového nářadí Bosch (modrá modelová řada) v hodnotě nad 12.000 Kč bez DPH.
celý článek >>

NEPŘEHLÉDNĚTE - nová soutěž se Soudalem !

Připravili jsme pro Vás novou soutěž! Každý týden vyhraje jeden z Vás poukaz na víkendový pobyt na horách v hodnotě 4 000 Kč. Hlavní výhrou je nezapomenutelný víkend ve Vídni v předvánoční době za 20 000 Kč. Místo Vídně do Alp, Benátek nebo raději televizi či notebook? Hlavní výhru můžeme vyměnit za jiný zážitek, záleží jen na Vás.
celý článek >>

POZOR: Zdarma poukázky až za 40 tis. !

Připravili jsme pro naše zákazníky akci, díky které můžete jedině získat! Neváhejte a následujte naši exkluzivní nabídku. Při zakoupení výrobků z tohoto akčního letáku obdržíte dárkové šeky Cadhoc v hodnotě uvedené u výrobku z akčního letáku.
celý článek >>

Speciální sady brusek FLEX na sádrokarton !

Zařizujete si právě nový domov, kde vás čeká ještě spousta práce? Nebo máte firmu, která se zabývá zednickými pracemi? Pokud ano, mohla by vás zajímat naše zajímavá nabídka brusek FLEX.
celý článek >>

Novinka: Surfy a boardy Sevylor nyní se slevou 10% !

Milujete léto, vodu a nekonečno možností aktivit? Nenechte si ujít novinky z naší nabídky! Právě teď jsme pro vás zařadili nové surfy a boardy od značky Sevylor. Stand up paddle board (SUP) vám nabízí skvělé řešení pro aktivity u moře či letní zábavu na vodě.
celý článek >>
Nákupní Košík 0 ks za 0 Kč