Sporáky s výměníkem

Tyto sporáky s výměníkem jsou určeny na tuhá paliva k vytápění nebo k přitápění obytných místností s možností ohřevu nebo k vaření. Pokud chcete docílit rovnoměrné teploty ve všech ohřívaných místnostech, napojte teplovodní výměník do systému ústředního topení. Tyto sporáky s výměníkem jsou snad nejpraktičtější produkty na trhu v této oblasti. Tyto sporáky můžete zakoupit hned v několika barevných variantách.

Sporáky s výměníkem Prity

V naší nabídce narazíte také na sporáky s výměníkem vodním. Například od značky Prity Vám takové to jedny nabízíme. Krbový sporák má celkový výkon 16 kW. Ohniště kamen je tvořeno výměníkem z plechu o síle 5 mm, rošt i dvířka jsou pak z litiny. Sporák má navíc plnohodnotnou troubu s teploměrem a jednou varnou plotnou. Pokud si zakoupíte tento typ sporáku s vodním výměníkem, je nutno kamna zapojit do teplovodního systému a naplnit výměník vodou. Pokud výměník nenaplníte vodou, dojde k poškození kamen.

Vybírejte sporáky od známých značek

Značky jako BITECH, NORDICA, Prity nebo Thorma jsou na trhu v oblasti kamen a vytápění opravdové jedničky, proto jsme jejich produkty zařadili do naší nabídky. Výběr sporáku s výměníkem, je jen na Vás. Pokud si ale s výběrem nebudete jisti nebo máte nějaké další dotazy, nebojte se nás kontaktovat, Váš dotaz rádi zodpovíme nebo Vám poradíme se samotným výběrem.

Zobrazit celý popis » » Zkrácený popis

Nákupní Košík 0 ks za 0 Kč