Aktuality obchodu

Naposledy přidané

Nová AKCE: Obráběcí stroje a nářadí + šeky zdarma

Pro naše zákazníky jsme připravili novou akci, díky které můžete jedině získat! Neváhejte a následujte naši exkluzivní nabídku. Při zakoupení výrobků z tétoakční nabídky obdržíte dárkové šeky Cadhoc v hodnotě uvedené u výrobku z akčního letáku.
celý článek >>

Přechod z 10,8 V na 12 V

Rádi bychom Vám předali informaci, že Bosch Professional změnil názvosloví 10,8 V elektrického nářadí, akumulátorů a nabíječek na 12 V. Proto se kompletní sortiment 10,8 V výrobků Bosch Professional postupně od ledna 2017 změnil na 12 V.
celý článek >>

Mobilní klimatizace v akci – dárek + doprava zdarma !

Tropické teploty jsou tady! Je to skvělá zpráva jak pro koho, ti, co musí být zavření třeba v kanceláři a jsou bez klimatizace, tak ti trpí. Pokud chcete v práci nebo doma tyto teploty přežít v pohodě, prohlédněte si naši exkluzivní nabídku! Připravili jsme pro vás akci na mobilní klimatizace, ke kterým můžete obdržet dárek ZDARMA a navíc i dopravu ZDARMA!
celý článek >>

Praktické NOVINKY Makita za super ceny

Rádi bychom Vám představili novinky značky Makita z naší nabídky. Dovolené a cestování se blíží, v tomto období každý ocení vychlazený nápoj, který dokonale osvěží. Neváhejte a seznamte se s novými chladícími systainery Makita.
celý článek >>

Nové vysokotlaké čističe Bosch Aquatak

Do naší nabídky jsme zařadili nové vysokotlaké čističe Bosch Aquatak, které vám zaručí čístotu bez námahy. Pokud si potřebujete doma umýt auto, jde to rychle, bez námahy a spolehlivě.! Doma a na zahradě čisté prostředí už nemusí být pouhým snem.
celý článek >>

NOVINKA - aku šroubováky Bosch GSR 12V-15 FC

Do naší nabídky jsme zařadili nové aku šroubováky Bosch GSR 12V-15 FC Šroubováky mají výjimečně krátká těla a jsou ideální pro vrtání, upevňování a šroubování ve stísněných prostorech. Integrovaný magnetický držák bitů umožňuje upnutí držáků bitů úhlového a excentrického adaptéru.
celý článek >>

Prodloužení záruky až 3 roky na produkty značky Bosch

Rádi bychom vám oznámili, že záruka na vybrané řady nářadí a akumulátorů Bosch byla prodloužena až na 3 roky! Neváhejte a informujte se více. Nářadí Bosch je opravdu vysoce kvalitní a nyní navíc s prodlouženou zárukou. Týká se to zelené řady hobby nářadí Bosch, modré řady Bosch Professional a akumulátorů.
celý článek >>

Bezpečnostní svolávací akce na velké úhlové brusky GWS a PWS

Dostali jsme od výrobce BOSCH bezpečnostní upozornění na možnou vadnou součástku v některých typech úhlových brusek.
celý článek >>

Sněhová kalamita je tu - sněhové frézy v akci s dopravou zdarma

Milovníci pravé zimy se konečně dočkali! Přišla k nám pravá mrazivá zima, neváhejte a buďte na vše připraveni. Vybrali jsme pro vás produkty, které jsou nyní v akci a dopravou zdarma. Nezbytné pro odklízení sněhu z chodníků, nájezdů či zahrad jsou sněhové frézy.
celý článek >>

JAK ZÍSKAT JEDEN ZE 400 KÁVOVARŮ TASSIMO?

Nenechte si ujít další naši speciální akci! Co nejrychleji si v době trvání akce - do 31. 12. 2016 nakombinujte a jednorázově zakupte svůj vlastní set profesionálního akumulátorového nářadí Bosch (modrá modelová řada) v hodnotě nad 12.000 Kč bez DPH.
celý článek >>
Nákupní Košík 0 ks za 0 Kč