Aktuality obchodu

Naposledy přidané

Nová akce na obráběcí a tvářecí stroje

Představujeme Vám novou akci, která se vztahuje na obráběcí a tvářecí stroje. Nyní se můžete těšit na desítky zlevněných top produktů za akční ceny a navíc také s dopravou zdarma.
celý článek >>

Provoz a expedice o svátky

Do Vánoc zbývá už jen pár dní. Pokud také dárky necháváte na poslední chvíli a chcete, aby Vám zboží dorazilo do Vánoc, je potřeba objednat max. do 21. 12. 2017 do 12:00 hodin.
celý článek >>

DNY DOPRAVY ZDARMA

Neváhejte a využijte speciální akce, která je platná od 13. - 15. 11. 2017. Všechny objednávky nad 300 Kč Vám přivezeme ZDARMA.
celý článek >>

Možnost splátek s platbou až po Vánocích

Vánoce jsou před námi, uvažujete už o koupi vánočních dárků? Nemáte však dostatek financí? Není problém! U nás máte jedinečnou šanci nakupovat i s 0 Kč a splácet můžete až po Vánocích. Jedná se o financování s odkladem splátek a s pojištěním schopnosti splácet.
celý článek >>

Nářadí Bosch se sadou Gedore a sety s USB + svítilnou

Neváhejte a vyberte si přesně podle svých potřeb! Připravili jsme pro Vás nářadí Bosch se sadou Gedore nebo třeba sety s USB + svítilnou.
celý článek >>

Nová AKCE: Obráběcí stroje a nářadí + šeky zdarma

Pro naše zákazníky jsme připravili novou akci, díky které můžete jedině získat! Neváhejte a následujte naši exkluzivní nabídku. Při zakoupení výrobků z tétoakční nabídky obdržíte dárkové šeky Cadhoc v hodnotě uvedené u výrobku z akčního letáku.
celý článek >>

Přechod z 10,8 V na 12 V

Rádi bychom Vám předali informaci, že Bosch Professional změnil názvosloví 10,8 V elektrického nářadí, akumulátorů a nabíječek na 12 V. Proto se kompletní sortiment 10,8 V výrobků Bosch Professional postupně od ledna 2017 změnil na 12 V.
celý článek >>

Mobilní klimatizace v akci – dárek + doprava zdarma !

Tropické teploty jsou tady! Je to skvělá zpráva jak pro koho, ti, co musí být zavření třeba v kanceláři a jsou bez klimatizace, tak ti trpí. Pokud chcete v práci nebo doma tyto teploty přežít v pohodě, prohlédněte si naši exkluzivní nabídku! Připravili jsme pro vás akci na mobilní klimatizace, ke kterým můžete obdržet dárek ZDARMA a navíc i dopravu ZDARMA!
celý článek >>

Praktické NOVINKY Makita za super ceny

Rádi bychom Vám představili novinky značky Makita z naší nabídky. Dovolené a cestování se blíží, v tomto období každý ocení vychlazený nápoj, který dokonale osvěží. Neváhejte a seznamte se s novými chladícími systainery Makita.
celý článek >>

Nové vysokotlaké čističe Bosch Aquatak

Do naší nabídky jsme zařadili nové vysokotlaké čističe Bosch Aquatak, které vám zaručí čístotu bez námahy. Pokud si potřebujete doma umýt auto, jde to rychle, bez námahy a spolehlivě.! Doma a na zahradě čisté prostředí už nemusí být pouhým snem.
celý článek >>
Nákupní Košík 0 ks za 0 Kč