Elektrokotle

Nástěnné přímotopné elektrokotle jsou velmi moderní. Ekologický zdroj tepla v luxusním nízkohlučném provedení. Teplovodní elektrokotle jsou určeny k vytápění bytových jednotek, rodinných domů, chat, firemních prostor a dalších objektů, nejen v místech, kde není přístup k plynu. Elektrokotle využívají levnější přímotopnou sazbu, která umožňuje jejich provoz až 20 hodin denně. Kotle na elektrickou energii se používají jako universální zdroj tepla. Také je ale můžeme využít k modernizaci starších systém jako alternativní zdroj tepelné energie v již dříve instalovaných systémech.

Velmi snadná obsluha elektrokotlů

Elektrokotle se vyznačují velmi snadnou obsluhou, hospodárným provozem, malými rozměry a vysokou spolehlivostí. Provoz elektrokotle je řízen automaticky kotlovým nebo prostorovým termostatem v závislosti na teplotě vytápěného prostoru. Elektrokotle mají malé rozměry, nízkou hmotnost ekonomický provoz, bezobslužný a bezpečný provoz a také snadnou regulaci.

Elektrokotle jako levnější řešení

Používání elektrokotlů je velmi ekonomické. Vytápění těmito kotly na elektrickou energii není vůbec drahé. Při použití přímotopného tarifu je cena za kWh téměř poloviční oproti běžné sazbě. Na tuto levnější sazbu pak mohou pracovat i ostatní elektrospotřebiče ve Vaší domácnosti. Nakupujte elektrokotle výhodně na peddy.cz a využívejte také příjemných slev a akcí, které pro Vás pravidelně připravujeme.

Zobrazit celý popis » » Zkrácený popis

Nákupní Košík 0 ks za 0 Kč