Jak vybrat laserový měřič

Laserové měřiče vzdálenosti

Laserové dálkoměry se vyznačují vysokou přesností až do vzdálenosti několika desítek metrů. Ve srovnání s měřením klasickým metrem a s kalkulačkou, stanoví například spotřebu tapet v bytě o 100m2 až 10x rychleji. Pro rychlý výpočet ploch a objemů stačí jen 2-3x stisknout tlačítko. Pomocí laserového dálkoměru také snadno sečtete a odečtete naměřené hodnoty, zjistíte největší vzdálenosti mezi dvěma body, například při kontrole pravoúhlosti. Zjistíte nejkratší vzdálenosti mezi dvěma body, např pro výrobu na zakázku, jako jsou vestavěné skříně, šatny nebo sprchové kouty. Nejprodávanější laserový dákoměr Bosch DLE 50 nabízíme v akci.

Rotační lasery

Pokud provádíte stavební úpravy požadující vyšší přesnost (např. 1,5 mm/30 m) při značném plošném rozsahu měření, budou pro vás nejlepší volbou rotační lasery. Systém automatické nivelace je velmi jednoduchý a intuitivní, s doplňkovými funkcemi uspokojí i požadavky stavebníků při dokončovacích pracích.

Křížové lasery

Křížové lasery jsou nástroje vhodné zejména pro dokončovací práce. Budování příček, instalace podhledů, montáže zárubní, sanitárních zařízení, rozmístění nábytku apod…to vše můžete provádět s pomocí křížového laseru. Široký výběr, automatická samonivelační konstrukce a jednoduché používání z nich dělá perfektní volbu pro profesionály i náročné kutily.

Laserové vodováhy

Nejjednodušší laserové přístroje pro vytýčení rovin, zejména při dokončovacích pracích. Hlavní výhodou je schopnost přenést danou rovinu na delší vzdálenost. Samonivelační automatická vodováha může být použita na venkovní stavební práce pro zaměření základů parkovišť, chodníků, příjezdových silnic, menší zahradní architekturu apod. S přesností 1,5 mm/45 m zajistí rychlé a efektivní provedení prací.

Samonivelační lasery

Samonivelační přístroje si dokáží najít rovinu zcela automaticky.

 

Jak vybrat laser

Lasery, optické a elektronické měřicí přístroje nabízí novou úroveň stavebních a opravářských prací. Tyto měřící přístroje snižují potřebný čas pro měření, současně s jeho vysokou přesností. Laserové vodováhy po zapnutí okamžitě promítají horizontální nebo vertikální čáru. Elektronické detektory umožňují detekci míst s výskytem nosných konstrukcí, či elektrických kabelů a eliminují tak nákladná pochybení. Zvýšení efektivity a snížení rizika vzniku chyb okamžitě vrací investici spojenou s pořízením těchto přístrojů.

 

Měřící přístroje - kompletní přehled

Hodnocení obchodu na Zboží.cz