Kombinované stroje

Hledáte praktický kompromis mezi pilami? Často volíte mezi pilou na dřevo, či na kov? Pak jsou právě pro Vás jako stvořeny kombinované pily na kov i na dřevo například od značky Holzmann. Tato pila Holzmann KF je vybavena prodloužením stolu s podpěrnou tyčí, je možné jej sklopit pro úsporu místa. Kombinované pily rozvážíme po celé ČR i na Slovensko. Investujte do pohodlí a pořiďte si jeden praktický stroj, kterým obsáhnete veškerou potřebnou práci. Kombinované pily jsou bezpečné a vhodné pro každodenní profesionální využití.

Kombinovaná pila Holzmann

Pracujete velmi často s kovy? Práce s nimi je často velice náročná, avšak často se setkáte s materiály, které jsou měkké nebo tvrdé, ke kterým se Vám nejvíce bude hodit tato kategorie. Vybrat si můžete kvalitní kombinované pily od značky Holzmann, která je prověřená a očekávat můžete opravdu špičkovou kvalitu, mobilitu i přesnost. Vybírat si můžete i z daných podkategorií, do kterých patří třeba kotoučové pily na kov, okružní pily na kov nebo pásové pily na kov. Tyto pily využijete dokonale pro domácí i profi použití.

Vybrané značkové kombinované pily nyní se slevou

Kombinované pily jsou vybaveny prodloužením stolu s podpěrnou tyčí a je možné jej sklopit pro úsporu místa. Dokonalá mechanika pily umožňuje naklápění a zvedání kotouče s možností použití předřezu. Stroj je navíc vybaven formátovacím vozíkem. Taková konstrukce se vyznačuje naprosto přesným vedením stolu a také dlouhou životností.

Zobrazit celý popis » » Zkrácený popis

Nákupní Košík 0 ks za 0 Kč