Aktuality obchodu PEDDY.cz

posledních 30 dní | RSS Feed

Nové klimatizace naskladněny !

autor: Peddy | napsat komentář

I letos výrobci hlásí vysoký zájem o klimatizace a situace bude stejná, jako to bylo minulý rok... Spousta klimatizací z příštího závozu je již rezervovaná, a proto byste neměli váhat s objednáním! Prohlédněte si naši nabídku, do které jsme pro Vás zařadili různé klimatizace od známých výrobců. Vybírat můžete z mobilních, parapetních, nástěnných, kazetových, kanálových a dalších klimatizací. Na výběr je z více než 160-ti modelů, díky kterým přežijete léto naprosto kdekoliv.

Čeká nás tropické léto!

Letos očekáváme tropické letí teploty a klimatizace brzy nebudou! Neváhejte a vybírejte, dokud je z čeho. Šílená vedra nedělají v kanceláři nikomu dobře, vyřešte tento problém jednou provždy a pořiďte si kvalitní klimatizaci z naší aktuální nabídky. Nyní jsme pro Vás do naší nabídky zařadili skvělé novinky, nenechte si je ujít!


Klimatizace


SAKURA STAC 09 CPA/K Mobilní klimatizace

Mobilní klimatizace Sakura modelové řady K jsou novinkou roku 2016. Jedná se o mobilní klimatizace moderního designu, které mají funkce chlazení, ventilace a odvlhčování.


DAITSU APD 12-CR Mobilní klimatizace

Mobilní klimatizace Daitsu APD 12-CR s funkcemi chlazení, odvlhčování a ventilace. 4 provozní režimy: auto, chlazení (COOL), odvlhčování (DRY), ventilace (FAN).


SAKURA STAC-15CPA/NB Mobilní klimatizace

Mobilní klimatizace Sakura NB, je ideálním pomocníkem pro vypořádání se s letními měsíci nejen ve městě. Kromě jednoduché instalace Vás model NB potěší vysokým výkonem chlazení a možnostmi využití. Velkou předností je možnost ji kdykoliv převézt na jiné místo, kde je potřeba chladit.

Aktuality z Úterý 17. květen 2016

Archiv aktualit

Nákupní Košík 0 ks za 0 Kč