Plynové sálače

Plynové sálače umožňují vyhřátí prostoru bez nutnosti přívodu elektrické energie a vzhledem ke spalinám je šetrný k životnímu prostředí. Nevyžaduje žádnou instalaci či komín a vzhledem k rozměrům a hmotnosti je s plynovým sálačem snadný transport. Díky použití terasových sálačů lze v chladnějších letních i podzimních večerech prodloužit možnosti venkovního posezení s přáteli a rodinou. Výhodou těchto sálačů je nízká spotřeba plynu. Výkon si můžete libovolně regulovat, aby Vám bylo příjemně a nebylo Vám buď velké teplo nebo velká zima.

Sálače na kempování i terasu

Vyrážíte na kempování do přírody? Nepodceňte svojí výbavu a přípravu na cesty. Noci bývají chladné, a poroto bude Vašim praktickým pomocníkem plynový sálač . Vyznačují se svou nízkou hmotností, aby s ním mohlo být snadno manipulováno. Bezpečnost je na prvním místě a proto mají ochranu proti přehřátí. Pokud patříte mezi milovníky večerního posezení na terase, ani na Vás jsme nezapomněli. Nyní Vás už chladno nevyruší při letním posezením venku s přáteli.

Myslete na bezpečí

Jelikož se jedná o výkonné topidla určené pro ohřev otevřených prostorů, je důležité, aby jste opravdu dbali na bezpečnost. Nepoužívejte tedy plynové sálače v uzavřených prostorech. Při užíváním je potřeba mít otevřený prostor nejméně 25% celkové plochy. Je důležité myslet na bezpečí své, ale i ostatních.

Zobrazit celý popis » » Zkrácený popis

Cena
Značka:

Plynový sálač Holzmann GOF 4200

Plynový sálač Holzmann GOF 4200
4 869 Kč
3 305 Kč
3 999 Kč
-18%
Plynový sálač Holzmann GOF 4200 má elektrické zapalování. Udržuje pokojovou teplotu na 13-35C°.
AkceDoprava ZDARMA
Porovnat
Výkon: 1500 - 4200 W
Hmotnost: 13,4 kg
Palivo: Propan-Butan

Plynový terasový sálač Master BP 13

Plynový terasový sálač Master BP 13
5 198 Kč
6 290 Kč
Plynový terasový sálač Master BP 13, je určen k použití ve venkovních prostorách. Je potřeba zajistit...
Doprava ZDARMA
Porovnat
Výkon: 5 -13 kW
Hmotnost: 13,4 kg
Palivo: Propan-Butan
Nákupní Košík 0 ks za 0 Kč