Výprodej skladu
Plachtový přístřešek 1…
Více než týden
Koupit
Kód: LG1371
Značka: ShelterLogic
Plachtový přístřešek 1,8x1,8 m SHELTERLOGIC 70417EU Velice kvalitní a pevný plachtový přístřešek od amerického výrobce. Přístřešek může sloužit k… Celý popis
5 490s DPH
Na objednávku
ks
Na splátky

Parametry

Barva Zelená
Délka 1,8 m
Model SHELTERLOGIC 70417EU
Šířka 1,8 m
Konstrukce Ocel
Šířka dvěří 1,5 m
Výška 1,8 m
Výška dvěří 1,3 m
Zastavěná plocha 3,24 m2

Plachtový přístřešek 1,8x1,8 m SHELTERLOGIC 70417EU

Velice kvalitní a pevný plachtový přístřešek od amerického výrobce. Přístřešek může sloužit k uskladnění zahrádkářských, sportovních, bazénových, grilovacích, campingových, motoristických potřeb, přístřešky větších rozměrů vytvoří kryté garážové stání pro Váš automobil.

  • Americká společnost ShelterLogic patří mezi nejrenomovanější výrobce plachtových přístřešků na světových trzích.
  • Robustní a odolná konstrukce je z ocelových trubek o průměru 35 mm opatřených prémiovou antikorozní úpravou. Pevná plachta je vyrobena z třívrstvého tkaného šedozeleného polyethylenu - hmotnost 213 g/m2 odolného proti protržení. Plachty se vyznačují vysokou pevností, jsou teplotně stabilní. Samozřejmostí je UV ochrana, kterou je plachta opatřena z obou stran, materiál obsahuje UV blokátory zamezující blednutí plachty. Plachta je ke konstrukci připevněna pomocí upínacích ráčen. Zipem uzavíratelný vstupní otvor. Součástí balení je kotvící sada (4 kotvy do země o délce 38,1 cm).

Krátký popis

  • vnější rozměry přístřešku š 180 x d 180 x v 180 cm
  • vstupní otvor rozměry š 150 x v 130 cm
  • výška stěny 130 cm
  • zelená plachta
  • hmotnost přístřešku je cca 25 kg

Životnost plachty ShelterLogic

  • Plachta je vyrobena z třívrstvého tkaného polyetylenu o hmotnosti 213 g/m2. Plachta je odolná proti protržení, vyznačuje se vysokou pevností, je teplotně stabilní. Samozřejmostí je oboustranný 2UV filtr, který chrání plachtu proti škodlivému vlivu slunečního záření, materiál obsahuje UV blokátory zamezující blednutí plachty. Životnost plachty Shelterlogic bývá ve střední Evropě obvykle cca 4 - 5 let, může však být i výrazně delší, ale i výrazně kratší. Vždy nejvíce záleží na vnějších vlivech v místě instalace, jako jsou intenzita slunečního záření (ve velmi slunných oblastech je životnost plachty poněkud kratší než v oblastech s malým nebo průměrným množstvím slunečního svitu), místní povětrnostní podmínky (především rychlost větru), úroveň znečištění ovzduší (exhalace z aut, spaloven, vliv zemědělských a průmyslových objektů, množství prachu ve vzduchu, všeobecná úroveň kyselosti dešťů v dané oblasti, apod.). Všechny tyto negativní vnější vlivy mohou životnost polyethylenové plachty zásadním způsobem zkrátit. Údaje o životnosti platí samozřejmě pouze za předpokladu, že plachta je na přístřešek (garáž) připevněna v souladu s montážním návodem.

Upozornění

  • výrobek dodáváme v rozloženém stavu produkt na obrázku může obsahovat příplatkové příslušenství nebo prvky, které nejsou obsahem základního balení tento produkt je určen výhradně pro nekomerční domácí použití

Rozsah dodávky

  • 1 balík 103,5 x 43 x 14 cm / 25 kg

*Výrobce - ShelterLogic Corp., USA

Parametry

Barva Zelená
Délka 1,8 m
Model SHELTERLOGIC 70417EU
Šířka 1,8 m
Konstrukce Ocel
Šířka dvěří 1,5 m
Výška 1,8 m
Výška dvěří 1,3 m
Zastavěná plocha 3,24 m2


Video k produktu Plachtový přístřešek 1,8x1,8 m SHELTERLOGIC 70417EU


Načítání obsahu...

Načítání obsahu...

Načítání obsahu...

Načítání obsahu...

Načítání obsahu...
Hodnocení obchodu na Zboží.cz