Fieldmann EXTRA SLEVA 5%
Hliníkový stůl Elements…
Více než týden
Koupit
Kód: 879739
Značka: MWH
Hliníkový stůl Elements Creatop-Lite Hliníkový stůl Elements Creatop-Lite 160 x 90 x 74cm. MWH-das Original. Už od roku 1951 vyrábí tato německá… Celý popis
6 999s DPH
Na objednávku
Termín upřesníme telefonicky
ks
Na splátky

Parametry

Materiál nábytku Hliník
Model Elements Creatop-Lite
Rozměry 160 x 90 x 74

Hliníkový stůl Elements Creatop-Lite

Hliníkový stůl Elements Creatop-Lite 160 x 90 x 74cm.

MWH-das Original. Už od roku 1951 vyrábí tato německá značka zahradní nábytek pro ty, kteří si umějí vychutnávat život plnými doušky. Nezáleží na tom, jestli si pouze na chvilku užíváte kávu na terase nebo jestli jste právě uprostřed velké rodinné oslavy. Nábytek od MWH je tu proto, aby atmosféra každého okamžiku byla dokonalá. Dokonalá díky preciznosti zpracování každého detailu, kvalitě použitých materiálů, krásnému designu a vědomí toho, že vlastníte něco speciálního. Něco, co pro Vás vytvořili lidé, mající v krvi stejnou vášeň a cit pro dokonalost jako Vy.

K čemu by ale byl sebekrásnější nábytek, pokud byste si ho mohli užívat jen krátkou dobu? Nábytek MWH nejenom rozzáří vaši terasu, ale skvěle naplňuje svoji pověst funkčního a odolného nábytku s minimálními nároky na údržbu. Jako výraz důvěry v kvalitu svých produktů nabízí MWH prodlouženou tříletou záruku na neprorezavění výrobků z tahokovu nebo hliníku.

Parametry

Materiál nábytku Hliník
Model Elements Creatop-Lite
Rozměry 160 x 90 x 74


Video k produktu Hliníkový stůl Elements Creatop-Lite


Načítání obsahu...

Načítání obsahu...

Načítání obsahu...

Načítání obsahu...

Načítání obsahu...
Hodnocení obchodu na Zboží.cz