Výprodej skladu
Dětské hřiště KARIBU…
Více než týden
Koupit
Kód: LG1811
Novinka
Dětské hřiště KARIBU MAXI 82707 Velký dětský domeček KARIBU MAXI na šesti nohách. Tatínka potěší jednoduchou montáží a dítko spoustou tvůrčí svobody.… Celý popis
23 690s DPH
Na objednávku
Termín upřesníme telefonicky
ks
Na splátky

Parametry

Model LG1811
Doporučený věk od 3 do 12 r
Hmotnost 160 kg
Rozměry ( délka x šířka x výška) 1,53 x 2,42 x 2,32 m
Zastavěná plocha 3,7 m2

Dětské hřiště KARIBU MAXI 82707

Velký dětský domeček KARIBU MAXI na šesti nohách. Tatínka potěší jednoduchou montáží a dítko spoustou tvůrčí svobody.

  • Díky prefabrikovaným stěnovým panelům ze smrkového dřeva 14 mm a střechy z dřevěných desek se střešní fólií domek postavíte velice rychle. Šest noh 68 x 68 mm z přírodního smrkového dřeva zajiští domečku potřebnou stabilitu. A vestavěná terasa umožní vašim dětem radovat se z domečku i při deštivém počasí. Výška plošiny 60 cm je ideální pro menší děti. Otvory dveří a oken nejsou z bezpečnostních důvodů uzavřeny. Díky svým rozměrům je domeček KARIBU MAXI vhodný především pro středně velké městské zahrady.

Povrchová úprava

  • Všechna dětská hřiště KARIBU dodáváme od roku 2019 v přírodním provedení bez jakýchkoliv chemických úprav. Děti tak nepřijdou do kontaktu s chemikáliemi používanými při tlakové impregnaci dřeva. V našem dětském sortimentu již nemáme žádné tlakově impregnované výrobky a významně tak přispíváme k většímu souznění našich produktů s životním prostředím! V případě potřeby je samozřejmě možné dřevo ošetřit hluboce působícím základním nátěrem a preventivním nátěrem proti zamodrání a plísni, a to z vnější i vnitřní strany dílců. Při tomto způsobu ošetření dřeva je nutné postupovat přesně podle pokynů výrobce nátěru. Pro konečný nátěr použijte povětrnostně odolnou lazuru s dobrými fyzikálními vlastnostmi, která ochrání dřevo proti vlhkosti a slunečnímu záření. Lazura by měla být zároveň voděodpudivá, světlostálá a vlhkosti odolná. Dbejte na to, aby lazura měla dostatek barevného pigmentu, protože jinak by mohlo dojít k zešednutí dřeva. Nepoužívejte žádný lak! Nechte si podrobně poradit od odborného prodejce barev, co se týká ochrany přírodního jehličnatého dřeva a dodržujte pracovní postup výrobce nátěrové hmoty. Další nátěr provádějte po dokonalém zaschnutí a vyvětrání. Důkladnou ochranou dřeva ovlivníte zásadně životnost zakoupeného výrobku. Povrchovou ochranu je nutné pravidelně opakovat (podle pokynů výrobce nátěrové hmoty).

Skladování před montáží

  • Pozor, balík s materiálem není vodotěsný. Folie chrání dřevo pouze proti znečištění. Skladujte proto stavební sadu až do konečné montáže v suchu, ne přímo položenou na zemi, chráněnou proti vlivům počasí (vlhkost, slunce atd.). Neskladovat ve vytápěném prostoru!

Doprava

  • Pokud si objednáte naši dopravu, tak dětské hřiště dopravíme v rozloženém stavu co nejblíže hranici vašeho pozemku. Výrobek bude složen vedle nákladního vozidla, které přijede co nejblíže vámi udané adrese. Jakoukoliv další manipulaci se složeným výrobkem (např. z místa složení na zahradu, do garáže) si musí zajistit kupující, dopravce další přemisťování výrobku nezajišťuje. Při vykládce je nutná spolupráce kupujícího. Především u větších výrobků předem počítejte s tím, že zabalený produkt může představovat více palet o celkové hmotnosti ve stovkách kg !

Upozornění

  • výrobek dodáváme v rozloženém stavu = montáž provádějte výhradně podle montážního návodu produkt na obrázku může obsahovat příplatkové příslušenství nebo prvky, které nejsou obsahem základního balení tento produkt je určen výhradně pro nekomerční domácí použití

Rozměry balení

  • balík 1 - 243 x 100 x 42 cm / 160 kg

Rozsah dodávky

  • Modrá skluzavka délky 120 cm
  • Dětský dalekohled - červený (model)
  • Dětský telefon - žlutý (model)
  • Madlo ke schodům - modrá barva

Německá kvalita od prémiového německého výrobce Karibu Holztechnik GmbH.

Parametry

Model LG1811
Doporučený věk od 3 do 12 r
Hmotnost 160 kg
Rozměry ( délka x šířka x výška) 1,53 x 2,42 x 2,32 m
Zastavěná plocha 3,7 m2


Ke stažení

  Info leták KARIBU MAXI 82707

  Návod k instalaci KARIBU MAXI 82707

  Info o dopravě KARIBU MAXI 82707

  Pokládka krytiny KARIBU MAXI 82707

Video k produktu Dětské hřiště KARIBU MAXI 82707


Načítání obsahu...

Načítání obsahu...

Načítání obsahu...

Načítání obsahu...

Načítání obsahu...
Hodnocení obchodu na Zboží.cz