Zahradní koše

Koš na listí a zahradní odpad EXTOL CRAFT 92902

Koš na listí a zahradní odpad EXTOL CRAFT 92902
-3%
Cena s DPH:
123 Kč
Původní cena:
Naše cena bez DPH:
98 Kč
Cena s DPH:
Naše cena s DPH:
119 Kč
s DPH
4 Kč
Ušetříte: 
Koš na listí a zahradní odpad EXTOL Craft 92902 použití pro hromadění a přenášení listí, zahradního odpadu a jiných lehkých materiálů  60x60x55cm 198L  2 držadla lehký zahradní koš ze zesílené plachtoviny se dvěma držadly materiál: PE

Práce na zahradě znamená také spoustu odpadu. Ať už to jsou větvičky z ostříhaných keřů, odkvetlé květiny nebo obaly od semen, hnojiv jistě jste již řešili otázku, kam s nimi. Zahradní koše v naší nabídce tuto otázku rychle vyřeší. Jsou vyrobeny z hliníkových trubek, mají pevnou konstrukci a kolečka usnadňují jejich přesouvání z místa na místo. Zahradní koše jsou ideálním pomocníkem pro ukládání zahradního odpadu jako je listí, posekaná tráva, papír, různé obaly a podobně. Koše se po dodání snadno sestaví a v nabídce naleznete také náhradní pytle. Zahradní koše jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které odolají korozi a povětrnostním vlivů. Jistě budou skvělým pomocníkem na každé zahradě, v sadu nebo na dvorku u rodinného domu.

Praktické koše na zahradu za přijatelné ceny

Práce na zahradě bývá náročná a je k ní potřeba celá řada různých produktů. Třeba takové zahradní koše se Vám můžou také hodit. Při práci často zbývá hodně nepořádku, pokud chcete mít vždy vše dokonale uklizené, zaručeně tyto koše vyzkoušejte. Jsou lehoučké a dají se snadno přenášet. Vybírat si můžete z celé řady druhů, koš na zahradu může být Váš již od 119 Kč, takže se nejedná o žádnou předraženou záležitost. Zahradní koše využívají i ti největší profesionálové, kteří se zahradničení věnují celou řadu let a mají spoustu zkušeností.

Různé typy od známých výrobců

Zahradní koše v naší nabídce pochází od známých výrobců, jako je např. Claber, Extol Craft nebo třeba Fieldmann. Následujte naši nabídku a přesvědčte se o perfektním a kvalitním výběru. Zahradní koše jsou k dispozici za přijatelné ceny a zaručeně je při práci na zahradě nebo okolo domu oceníte.

Zobrazit celý popis » » Zkrácený popis

Cena

Koš na listí a zahradní odpad EXTOL CRAFT 92902

Koš na listí a zahradní odpad EXTOL CRAFT 92902
123 Kč
98 Kč
119 Kč
-3%
Lehký zahradní koš EXTOL Craft 92902 ze zesílené plachtoviny se dvěma držadly.
Porovnat
Model: EXTOL CRAFT 92902
Distribuce: CZ
Objem: 200 l

Zahradní odpadový vozík FIELDMANN FZO 4001

Zahradní odpadový vozík FIELDMANN FZO 4001
790 Kč
488 Kč
590 Kč
-25%
Mobilní vozík pro sběr zahradního odpadu, nečistot v dílně a kolem domu je vybaven pevnou konstrukcí s...
Porovnat
Model: FZO 4001
Distribuce: CZ
Nosnost: 25 kg
Nákupní Košík 0 ks za 0 Kč